Hotele i bary w Paryżu

Hotele w Paryzu

Od królewskiego pałacowych hoteli do przytulnych butikowych posiadłości, jest więcej niż wystarczająco dużo opcji, gdzie się zatrzymać w Paryżu, aby odwołać się do każdego podróżnika, budżetu i smaku. Na Prawym Brzegu, które przyciąga smakoszy do Les Halles dla jego rynków mięsa i warzyw, jest jeden z najlepszych hoteli w Paryżu – Ritz-Carlton, na Placu Vendŏme. Bogate wnętrze, perfumowane powietrze (tak, naprawdę), a Hemingway Bar (najlepszy wśród hoteli w Paryżu), zarezerwuj sobie piękny pobyt, jeśli masz głębokie kieszenie. Wyjątkowa architektura, w międzyczasie, charakteryzuje Le Marais, gdzie jedną z najbardziej przystępnych opcji jest Jules et Jim.
Lubimy też nowoczesny wystrój w pokojach oraz przytulny dziedziniec, idealny na odpoczynek. Jeśli zaś lubisz miejską oazę, wybierz La Reserve Paris, wystawną kryjówkę, położoną z dala od Pól Elizejskich, za rzędem drzew, które oferuje spa i pokój dla palących.

Bary w Paryzu

Choć wino płynie tutaj jak woda, nocne życie Paryża ewaluowało do oferowania światowej klasy koktajli i też piw rzemieślniczych, udowadniając, że miasto nie jest całkowicie ustawione w swoich sposobach. Jest bardziej romantyczny – Ciel de Paris, bar szampański na szczycie Wieży Montparnasse, bar tylko z piwem La Fine Mousse; i na niezapomniany koktajl udaj się do tajnego baru (w czasach prohibicji), zlokalizowanych na tyłach Candelaria.