Hotele i bary w Fildalefii

Hotele w Filadelfii

Jeśli zastanawiasz się, gdzie się zatrzymać w Filadelfii, wiedz, że wiele z najlepszych hoteli w mieście znajduje się w luksusowej plątaninie, koncentrującej się w centrum miasta (choć przystępna wygoda jest odrobinę poprzez). Jeśli chcesz być blisko ciekawych miejsc, nie będzie źle jeśli zamieszkasz w The Ritz-Carlton, w pobliżu ratusza, Le Meridien 10-piętrowego gruzińskiego Revivalu w centrum miasta lub kolorowym Hotelu Monaco, butikowej posiadłości o krok od Liberty Bell, z którego salonu na dachu roztacza się zabójczy widok na panoramę miasta. Usytuowany w zabytkowym Rittenhouse Square Park, Alexander Inn Hotel jest jednym z najlepszych hoteli w Filadelfii. Pokoje znajdują się w samym sercu jednej z najmodniejszych dzielnic miasta i w jego holu znajdują się obrazy Mary Cassatt, dostępne do użytku publicznego.
Hotele w Filadelfii dla eko-zorientowanych podróżników obejmują Hotel Palomar, pierwszy hotel Kimpton z certyfikacją LEED Gold. Również w Rittenhouse, hotelu mieszczącym się w zabytkowym budynku w stylu Art Deco z 1929 roku i piętrami pokoi z wystrojem mod.

Bary w Filadelfii

Nocne życie w Filadelfii gasi pragnienie mnóstwem spelun, nor koktajlowych i sal koncertowych. Miłośnicy piwa będą na pewno rozkoszować się wyborem w Brauhaus Schmitz i Frankford Hall, natomiast miłośnicy koktajli powinni wylądować w Hop Sing Laundromat i Emmanuelle. Gdziekolwiek jesteś pamiętaj, miej oko na „miasto – szerokie specjalne” - słynne Filadelfijskie combo mocny drink – i – piwo.

Posted in USA